F12 Lavička Leh - Sed

F12 Lavička Leh - sed -lavičky jsou určeny na komplexní posílení a zpevnění břišních svalů. Posilování břišních svalů na lavičce je efektivní a zajistí ploché břicho. Minimální plocha pro umístění stroje musí mít rozměry 4 430 × 3 240 mm.

Jak cvičit -lehněte si na záda s nohama zapření pod tyčemi. Překřižte si ruce na hrudi. Nedávejte je za hlavu nebo krk. Pomalu zvedněte vrchní část těla z lavičky, přičemž se ohnete v bocích. Nadechujte se při zvedání, vydechujte při návratu. Pohyb by měl být kontrolován v obou směrech. Postupujte opatrně, pokud máte jakékoliv problémy s páteří. Počet opakování postupně zvyšujte podle zlepšování kondice.

Upozornení -maximální nosnost zařízení je 150 kg. Zařízení může používat osoba vyšší než 140 cm. Děti a osoby se zdravotním postižením musí být vždy pod dohledem dospělé osoby. Při používání tohoto zařízení musí být cvičenci obeznámeni s provozním řádem a musí ho dodržovat. Osoba, která používá cvičební zařízení, si musí být vědoma svého zdravotního stavu a svých fyzických možností. Nepřeceňujte Vaše fyzické síly během cvičení.

Venkovní Fitness F12 Lavička Leh - Sed katalógový list

Katalógový list
PDF na stiahnutie

Venkovní Fitness F12 Lavička Leh - Sed použité materiály

Použité materiály
PDF na stiahnutie