F11 Trenažér Chůze

F11 Trenažér chůze - nejpřirozenější formou pohybu je chůze. Cvičení na zařízení je proto vhodné pro každého bez ohledu na věk. Chůzí na trenažéru procvičujete svalstvo dolních končetin, bederní části páteře a zlepšíte koordinaci pohybů. Minimální plocha pro umístění stroje musí mít rozměry 4 100 × 3 530 mm.

Jak cvičit -pevně uchopte oběma rukama podpůrnou rukojeť a postavte se oběma nohama na pedály. Střídavě tlačte nohy dopředu a dozadu do pohodlné vzdálenosti. Během cvičení provádějte pomalé, plynulé a kontrolované pohyby. Počet opakování postupně zvyšujte podle zlepšování kondice.

Upozornení -maximální nosnost zařízení je 150 kg. Zařízení může používat osoba vyšší než 140 cm. Děti a osoby se zdravotním postižením musí být vždy pod dohledem dospělé osoby. Při používání tohoto zařízení musí být cvičenci obeznámeni s provozním řádem a musí ho dodržovat. Osoba, která používá cvičební zařízení, si musí být vědoma svého zdravotního stavu a svých fyzických možností. Nepřeceňujte Vaše fyzické síly během cvičení.

Venkovní Fitness F11 Trenažér Chůze katalógový list

Katalógový list
PDF na stiahnutie

Venkovní Fitness F11 Trenažér Chůze použité materiály

Použité materiály
PDF na stiahnutie