F10 Jezdecký Trenažér

F10 Jezdecký trenažér -na tomto přístroji si procvičíte a posílíte svalstvo horních končetin, břicha, zad a nohou. Minimální plocha pro umístění stroje musí mít rozměry 4 260 × 3 500 mm.

Jak cvičit -sedněte si na zařízení, ruce a nohy pevně umístěte na příslušné rukojeti / stupadla. Pomalým kontrolovaným pohybem přitáhněte ruky a zároveň zatlačte nohama. Rukojeť jezdce přitáhněte až k hrudníku. Nadechujte se, když přitahujete a tisknete, vydechujte při návratu do původní pozice. Během cvičení provádějte pomalé a kontrolované pohyby. Počet opakování postupně zvyšujte podle zlepšování kondice.

Upozornení -maximální nosnost zařízení je 150 kg. Zařízení může používat osoba vyšší než 140 cm. Děti a osoby se zdravotním postižením musí být vždy pod dohledem dospělé osoby. Při používání tohoto zařízení musí být cvičenci obeznámeni s provozním řádem a musí ho dodržovat. Osoba, která používá cvičební zařízení, si musí být vědoma svého zdravotního stavu a svých fyzických možností. Nepřeceňujte Vaše fyzické síly během cvičení.

Venkovní Fitness F10 Jezdecký Trenažér katalógový list

Katalógový list
PDF na stiahnutie

Venkovní Fitness F10 Jezdecký Trenažér použité materiály

Použité materiály
PDF na stiahnutie