F09 Dvojitý Surf

F09 Dvojitý surf - zařízení zaměřené na procvičení a uvolnění svalů střední části těla: bederní části páteře, svalů pasu a boků a břišních svalů. Cvičení je vhodné pro rehabilitační účely. Minimální plocha pro umístění stroje musí mít rozměry 3 790 × 4 040 mm.

Jak cvičit - uchopte rukojeti, zapřete se, přičemž horní část těla udržujte bez pohybu. Umístěte obě nohy na kyvadlovou podložku. Jemně houpejte boky ze strany na stranu, přičemž horní část těla zůstává bez pohybu. Houpejte se jen do výše, která je pro Vás ještě příjemná a pohodlná. Během cvičení provádějte pomalé a kontrolované pohyby. Počet opakování postupně zvyšujte podle zlepšování kondice.

Upozornení -maximální nosnost zařízení je 150 kg. Zařízení může používat osoba vyšší než 140 cm. Děti a osoby se zdravotním postižením musí být vždy pod dohledem dospělé osoby. Při používání tohoto zařízení musí být cvičenci obeznámeni s provozním řádem a musí ho dodržovat. Osoba, která používá cvičební zařízení, si musí být vědoma svého zdravotního stavu a svých fyzických možností. Nepřeceňujte Vaše fyzické síly během cvičení.

Venkovní Fitness F09 Dvojitý Surf katalógový list

Katalógový list
PDF na stiahnutie

Venkovní Fitness F09 Dvojitý Surf použité materiály

Použité materiály
PDF na stiahnutie