F06 Veslovací Trenažér

F06 Veslovací trenažér -cvičením na tomto přístroji zapojujete až 80% svalů v těle, jsou to zejména prsní svaly, svaly ramen, zad, břišní svaly a svaly dolních končetin. Cvičení na trenažéru má příznivé účinky na správné držení těla. Minimální plocha pro umístění stroje musí mít rozměry 4 350 × 3 800 mm.

Jak cvičit -sedněte si na sedák s ohnutými koleny a nohy pevně položte na opěrky. Uchopte rukojeti oběma rukama. Simulujte pohyb jako při veslování oběma rukama zároveň. Přitáhněte ruce, sedák posunete dozadu vztažením nohou. Během cvičení provádějte pomalé a kontrolované pohyby. Počet opakování postupně zvyšujte podle zlepšování kondice.

Upozornení -maximální nosnost zařízení je 150 kg. Zařízení může používat osoba vyšší než 140 cm. Děti a osoby se zdravotním postižením musí být vždy pod dohledem dospělé osoby. Při používání tohoto zařízení musí být cvičenci obeznámeni s provozním řádem a musí ho dodržovat. Osoba, která používá cvičební zařízení, si musí být vědoma svého zdravotního stavu a svých fyzických možností. Nepřeceňujte Vaše fyzické síly během cvičení.

Venkovní Fitness F06 Veslovací Trenažér katalógový list

Katalógový list
PDF na stiahnutie

Venkovní Fitness F06 Veslovací Trenažér použité materiály

Použité materiály
PDF na stiahnutie