F05 Eliptický Trenažér

F05 Eliptický trenažér -zařízení určené k procvičení spodní a vrchní části těla. Nohy se při pohybu na trenažéru pohybují po eliptické dráze, což snižuje zatížení kloubů. Kromě dolních končetin je při cvičení na tomto zařízení zapojena i vrchní část těla. Minimální plocha pro umístění stroje musí mít rozměry 4 280 × 3 520 mm.

Jak cvičit - pevně rukama uchopte obě rukojeti a postavte se na oba pedály. Nohama zatlačte jako při cyklistice a zároveň střídavě tlačte / táhněte rukojeti. Střídejte směr kroužení nohou dopředu a dozadu pro zvýšení efektivity cvičení. Během cvičení provádějte pomalé a kontrolované pohyby. Počet cvičení zvyšujte postupně podle zlepšování kondice.

Upozornení -maximální nosnost zařízení je 150 kg. Zařízení může používat osoba vyšší než 140 cm. Děti a osoby se zdravotním postižením musí být vždy pod dohledem dospělé osoby. Při používání tohoto zařízení musí být cvičenci obeznámeni s provozním řádem a musí ho dodržovat. Osoba, která používá cvičební zařízení, si musí být vědoma svého zdravotního stavu a svých fyzických možností. Nepřeceňujte Vaše fyzické síly během cvičení.

Venkovní Fitness F05 Eliptický Trenažér katalógový list

Katalógový list
PDF na stiahnutie

Venkovní Fitness F05 Eliptický Trenažér použité materiály

Použité materiály
PDF na stiahnutie