F04 Dvojitý Stepper

F04 Dvojitý stepper -cvičení na stepperu zpevňuje spodní část těla, formuje dolní končetiny, hýžďové svaly a linii boků. Je šetrné ke kolenním a kyčelním kloubem, a tedy vhodné i pro starší. Minimální plocha pro umístění stroje musí mít rozměry 4 330 × 3 850 mm.

Jak cvičit -Pevně uchopte držáky a postavte se na pedály. Jednu nohu zatlačte dolů tak, aby byla vztažená. Zároveň druhou dejte nahoru tak, abyste měli ohnuté koleno a držáky rukama tlačte nahoru-dolů. Během cvičení provádějte pomalé a kontrolované pohyby. Počet cvičení zvyšujte postupně podle zlepšování kondice.

Upozornení -maximální nosnost zařízení je 150 kg. Zařízení může používat osoba vyšší než 140 cm. Děti a osoby se zdravotním postižením musí být vždy pod dohledem dospělé osoby. Při používání tohoto zařízení musí být cvičenci obeznámeni s provozním řádem a musí ho dodržovat. Osoba, která používá cvičební zařízení, si musí být vědoma svého zdravotního stavu a svých fyzických možností. Nepřeceňujte Vaše fyzické síly během cvičení.

Venkovní Fitness F04 Dvojitý Stepper katalógový list

Katalógový list
PDF na stiahnutie

Venkovní Fitness F04 Dvojitý Stepper použité materiály

Použité materiály
PDF na stiahnutie