F08 Bradla

F08 Bradla - na zařízení lze provádět cviky zaměřené zejména na vrchní část těla: triceps, svaly horních končetin, ramena a prsní svaly. Cvičení na bradlech slouží zejména na nárůst síly a svalové hmoty v procvičovaných svalových partiích. Minimální plocha pro umístění stroje musí mít rozměry 4 780 × 3 614 mm.

Jak cvičit -postavte se mezi tyče, tváří směrem ven. Umístěte obě ruce na paralelní tyče, přičemž budete mít narovnaná záda. Zvedněte kolena k hrudníku, čímž procvičíte břišní svalstvo. Druhým cvikem, kterým procvičíte bicepsy, ramena a tricepsy jsou kliky na bradlech. Během cvičení provádějte pomalé a kontrolované pohyby. Počet opakování postupně zvyšujte podle zlepšování kondice.

Upozornení - maximální nosnost zařízení je 150 kg. Zařízení může používat osoba vyšší než 140 cm. Děti a osoby se zdravotním postižením musí být vždy pod dohledem dospělé osoby. Při používání tohoto zařízení musí být cvičenci obeznámení s provozním řádem a musí ho dodržovat. Osoba, která používá cvičební zařízení, si musí být vědoma svého zdravotního stavu a svých fyzických možností. Nepřeceňujte Vaše fyzické síly během cvičení.

Venkovní Fitness F08 Bradla katalógový list

Katalógový list
PDF na stiahnutie

Venkovní Fitness F08 Bradla použité materiály

Použité materiály
PDF na stiahnutie