F21 Posilovací Stroj na Hrudník - rozpažení

F21 Posilovací Stroj na Hrudník - Rozpažení -zařízení určené zejména na trénink prsních a zádových svalů. Je vhodný nejen pro začátečníky, ale i pro pokročilejší cvičících. Minimální potřebná plocha pro umístění stroje musí mít rozměr 4 910 × 3 860 mm.

Jak cvičit -sedněte si rovně na sedák a dbejte na to, abyste měli narovnaná záda. Uchopte obě rukojeti před sebou a tlačte najednou směrem do středu, až po konec. Pomalu vraťte ruce do základní pozice. Nadechujte se při tlačení, vydechujte při pohybu zpět. Provádějte plynulé a kontrolované pohyby. Počet opakování postupně zvyšujte podle zlepšování kondice.

Upozornení -maximální nosnost zařízení je 150 kg. Zařízení může používat osoba vyšší než 140 cm. Děti a osoby se zdravotním postižením musí být vždy pod dohledem dospělé osoby. Při používání tohoto zařízení musí být cvičenci obeznámeni s provozním řádem a musí ho dodržovat. Osoba, která používá cvičební zařízení, si musí být vědoma svého zdravotního stavu a svých fyzických možností. Nepřeceňujte Vaše fyzické síly během cvičení.

Venkovní Fitness F21 Posilovací Stroj na Hrudník - rozpažení katalógový list

Katalógový list
PDF na stiahnutie

Venkovní Fitness F21 Posilovací Stroj na Hrudník - rozpažení použité materiály

Použité materiály
PDF na stiahnutie