F20 Posilovací Stroj na Hrudník - Výtlak

F20 Posilovací Stroj na Hrudník - Výtlak - přístroj nabízí dvě různé varianty úchopu, je proto možné na něm komplexně procvičit celý prsní sval spolu se svaly ramenního pletence. Minimální potřebná plocha pro umístění stroje musí mít rozměr 4 350 × 3 700 mm.

Jak cvičit -sedněte si rovně na sedák a dbejte na to, abyste měli narovnaná záda. Nohy položte na opěrky. Uchopte obě rukojeti před sebou a tlačte dopředu, dokud nemáte téměř úplně natažené a rovné ruky. Pomalu vraťte ruce do základní pozice. Vydechujte při tlačení, nadechujte se při pohybu zpět. Provádějte plynulé a kontrolované pohyby. Počet opakování postupně zvyšujte podle zlepšování kondice.

Upozornení - maximální nosnost zařízení je 150 kg. Zařízení může používat osoba vyšší než 140 cm. Děti a osoby se zdravotním postižením musí být vždy pod dohledem dospělé osoby. Při používání tohoto zařízení musí být cvičenci obeznámeni s provozním řádem a musí ho dodržovat. Osoba, která používá cvičební zařízení, si musí být vědoma svého zdravotního stavu a svých fyzických možností. Nepřeceňujte Vaše fyzické síly během cvičení.

Venkovní Fitness F20 Posilovací Stroj na Hrudník - Výtlak katalógový list

Katalógový list
PDF na stiahnutie

Venkovní Fitness F20 Posilovací Stroj na Hrudník - Výtlak použité materiály

Použité materiály
PDF na stiahnutie