F19 Posilovací Stroj Horních Končetin

F19 Posilovací stroj horních končetin - slouží k procvičení, zpevnění a nárůst svalové hmoty horní části těla: svaly zad, ramen, prsou a horních končetin. Minimální potřebná plocha pro umístění stroje musí mít rozměr 4 200 × 3 730 mm.

Jak cvičit -sedněte si na sedák s rovnými zády a tvář nasměrujte k zařízení. Pevně uchopte obě rukojeti. Pomalu táhněte rukojeti dolů, dokud ruce nebudete mít na úrovni hrudníku. Rukojeti pomalu vraťte do původní polohy. Nádech proveďte při pohybu rukou dolů, výdech při pohybu nahoru. Provádějte plynulé a kontrolované pohyby. Počet opakování postupně zvyšujte podle zlepšování kondice.

Upozornení -maximální nosnost zařízení je 150 kg. Zařízení může používat osoba vyšší než 140 cm. Děti a osoby se zdravotním postižením musí být vždy pod dohledem dospělé osoby. Při používání tohoto zařízení musí být cvičenci obeznámeni s provozním řádem a musí ho dodržovat. Osoba, která používá cvičební zařízení, si musí být vědoma svého zdravotního stavu a svých fyzických možností. Nepřeceňujte Vaše fyzické síly během cvičení.

Venkovní Fitness F19 Posilovací Stroj Horních Končetin katalógový list

Katalógový list
PDF na stiahnutie

Venkovní Fitness F19 Posilovací Stroj Horních Končetin použité materiály

Použité materiály
PDF na stiahnutie