F17 Posilovací Stroj na Ramena

F17 Posilovací Stroj na Ramena -cvičením na tomto zařízení efektivně posílíte svalstvo ramen, horní části zad a horních končetin. Minimální potřebná plocha pro umístění stroje musí mít rozměr 3 940 × 3 750 mm.

Jak cvičit - sedněte si vzpřímeně na sedadlo a pevně se o něj opřete. Pevně uchopte obě rukojeti. Pomalým a kontrolovaným pohybem stáhněte ruce dolů na úroveň hrudníku. Následně ruce vraťte do původní polohy. Vydechujte při pohybu směrem dolů a nadechujte se při pohybu rukou vzhůru. Provádějte plynulé a kontrolované pohyby. Počet opakování postupně zvyšujte podle zlepšování kondice.

Upozornení -maximální nosnost zařízení je 150 kg. Zařízení může používat osoba vyšší než 140 cm. Děti a osoby se zdravotním postižením musí být vždy pod dohledem dospělé osoby. Při používání tohoto zařízení musí být cvičenci obeznámeni s provozním řádem a musí ho dodržovat. Osoba, která používá cvičební zařízení, si musí být vědoma svého zdravotního stavu a svých fyzických možností. Nepřeceňujte Vaše fyzické síly během cvičení.

Venkovní Fitness F17 Posilovací Stroj na Ramena katalógový list

Katalógový list
PDF na stiahnutie

Venkovní Fitness F17 Posilovací Stroj na Ramena použité materiály

Použité materiály
PDF na stiahnutie