F15 Posilovací Stroj Horních Končetin

F15 Posilovací Stroj Horních Končetin -slouží k procvičení, zpevnění a nárůst svalové hmoty horní části těla, zejména zádových svalů a svalů horních končetin. Minimální potřebná plocha pro umístění stroje musí mít rozměr 5 290 × 3 700mm.

Jak cvičit - sedněte si na sedák s rovnými zády a pevně se opřete o opěrku. Pevně uchopte obě rukojeti. Pomalu táhněte rukojeti dolů, dokud ruce nebudou na úrovni hrudníku. Nádech proveďte při tahu dole, výdech při návratu do startovní pozice. Provádějte plynulé a kontrolované pohyby. Počet opakování postupně zvyšujte podle zlepšování kondice.

Upozornění - maximální nosnost zařízení je 150 kg. Zařízení může používat osoba vyšší než 140 cm. Děti a osoby se zdravotním postižením musí být vždy pod dohledem dospělé osoby. Při používání tohoto zařízení musí být cvičenci obeznámeni s provozním řádem a musí ho dodržovat. Osoba, která používá cvičební zařízení, si musí být vědoma svého zdravotního stavu a svých fyzických možností. Nepřeceňujte Vaše fyzické síly během cvičení.

Venkovní Fitness F15 Posilovací Stroj Horních Končetin katalógový list

Katalógový list
PDF na stiahnutie

Venkovní Fitness F15 Posilovací Stroj Horních Končetin použité materiály

Použité materiály
PDF na stiahnutie