F14 Kolo

F14 Kolo - cvičení na zařízení má příznivé účinky na zvyšování kondice a spalování tuků. Nezatěžuje klouby, proto je vhodné i pro lidi s nadváhou. Posiluje a formuje lýtka, stehna a hýždě, šlachových aparát, a proto je vhodné i na rehabilitaci. Minimální potřebná plocha pro umístění stroje musí mít rozměr 4 100 × 3 500 mm.

Jak cvičit -posaďte se na sedák a oběma rukama uchopte rukojeti, pokrčte kolena a nohy umístěte na pedály. Tlačte nohy krouživým pohybem jako na klasickém kole. Provádějte plynulé a kontrolované pohyby. Počet opakování postupně zvyšujte podle zlepšování kondice.

Upozornení - maximální nosnost zařízení je 150 kg. Zařízení může používat osoba vyšší než 140 cm. Děti a osoby se zdravotním postižením musí být vždy pod dohledem dospělé osoby. Při používání tohoto zařízení musí být cvičenci obeznámeni s provozním řádem a musí ho dodržovat. Osoba, která používá cvičební zařízení, si musí být vědoma svého zdravotního stavu a svých fyzických možností. Nepřeceňujte Vaše fyzické síly během cvičení.

Venkovní Fitness F14 Kolo katalógový list

Katalógový list
PDF na stiahnutie

Venkovní Fitness F14 Kolo použité materiály

Použité materiály
PDF na stiahnutie