F24 Posilovač břišních svalů

F24 Posilovač břišních svalů -zařízení určené na komplexní procvičení břišních svalů. Kromě nich jsou při cvičení na zařízení zapojené i svaly předloktí, ramen a zad. Minimální potřebná plocha pro umístění stroje musí mít rozměr 4 350 × 3 750 mm.

Jak cvičit - postavte se rovně s rovnými zády a pevně se opřete o desku. Pevně uchopte rukojeti s lokty položenými na opěrce. Nohy mějte natažené a pomalu je zvedejte, dokud nejsou kolmo na Vaše tělo. Nadechujte se při zvedání nohou, vydechujte při jejich spouštění. Provádějte plynulé a kontrolované pohyby. Počet opakování postupně zvyšujte podle zlepšování kondice.

Upozornení -maximální nosnost zařízení je 150 kg. Zařízení může používat osoba vyšší než 140 cm. Děti a osoby se zdravotním postižením musí být vždy pod dohledem dospělé osoby. Při používání tohoto zařízení musí být cvičenci obeznámeni s provozním řádem a musí ho dodržovat. Osoba, která používá cvičební zařízení, si musí být vědoma svého zdravotního stavu a svých fyzických možností. Nepřeceňujte Vaše fyzické síly během cvičení.

Venkovní Fitness F24 Posilovač břišních svalů katalógový list

Katalógový list
PDF na stiahnutie

Venkovní Fitness F24 Posilovač břišních svalů použité materiály

Použité materiály
PDF na stiahnutie