F33 Multifunkční Fitness Stanice

F33 Multifunkční Fitness Stanice - posiluje nohy, pas a boky. Zároveň zlepšuje funkci plic, srdce a pružnost končetin. Uvolňuje břišní svalstvo, svaly dolní části zad a boků. Minimální potřebná plocha pro umístění stroje musí mít rozměr 5 500 × 3 700 mm.

Jak cvičit Twister -uchopte pevně podpůrnou tyč. Umístěte nohy na rotační plošinu. Otáčejte nohy ze strany na stranu za využití břišních svalů, přičemž budete stát rovně a vzpřímeně. Provádějte plynulé a kontrolované pohyby. Počet opakování zvyšujte podle zlepšování kondice.

Jak cvičit Stepper - pevně uchopte držáky a postavte se na pedály. Jednu nohu zatlačte dolů tak, aby byla vztažená. Zároveň druhou dejte nahoru tak, abyste měli ohnuté koleno. Rukama provádějte pohyb nahoru-dolů. Provádějte plynulé a kontrolované pohyby. Počet opakování zvyšujte podle zlepšování kondice.

Jak cvičit Trenažér chůze - uchopte oběma rukama rukojeť a postavte se nohama na pedály. Střídavě tlačte nohy tam a zpět do pohodlné vzdálenosti. Provádějte plynulé a kontrolované pohyby. Počet opakování zvyšujte podle zlepšování kondice.

Upozornení -maximální nosnost zařízení je 150 kg. Zařízení může používat osoba vyšší než 140 cm. Děti a osoby se zdravotním postižením musí být vždy pod dohledem dospělé osoby. Při používání tohoto zařízení musí být cvičenci obeznámeni s provozním řádem a musí ho dodržovat. Osoba, která používá cvičební zařízení, si musí být vědoma svého zdravotního stavu a svých fyzických možností. Nepřeceňujte Vaše fyzické síly během cvičení.

Venkovní Fitness F33 Multifunkční Fitness Stanice katalógový list

Katalógový list
PDF na stiahnutie

Venkovní Fitness F33 Multifunkční Fitness Stanice použité materiály

Použité materiály
PDF na stiahnutie