F31 Posilovač nohou a Surf

F31 Posilovač nohou a surf - zařízení určené k vytvarování a posílení svalů, zejména vnitřních a vnějších stehen. Zároveň slouží k procvičení a uvolnění svalů střední části těla: bederní části páteře, svalů pasu a boků a břišních svalů. Minimální potřebná plocha pro umístění stroje musí mít rozměr 4 220 × 3 360 mm.

Jak cvičit Posilovač nohou - uchopte rukojeti a postavte se na pedály. Zatlačte nohy na protilehlé strany, až do pozice, která Vám je pohodlná. Zvyšujte počet cvičení postupně podle zlepšení kondice. Zvyšujte tempo a / nebo délku kroku pro efektivnější trénink.

Jak cvičit Surf- uchopte rukojeti a nohy umístěte na kyvadlovou podložku. Jemně houpejte boky ze strany na stranu, přičemž horní část těla zůstává nehybná. Houpejte se jen do výše, která Vám je příjemná. Provádějte plynulé a kontrolované pohyby. Počet opakování zvyšujte podle zlepšování kondice.

Upozornení - maximální nosnost zařízení je 150 kg. Zařízení může používat osoba vyšší než 140 cm. Děti a osoby se zdravotním postižením musí být vždy pod dohledem dospělé osoby. Při používání tohoto zařízení musí být cvičenci obeznámeni s provozním řádem a musí ho dodržovat. Osoba, která používá cvičební zařízení, si musí být vědoma svého zdravotního stavu a svých fyzických možností. Nepřeceňujte Vaše fyzické síly během cvičení.

Venkovní Fitness F31 Posilovač nohou a Surf katalógový list

Katalógový list
PDF na stiahnutie

Venkovní Fitness F31 Posilovač nohou a Surf použité materiály

Použité materiály
PDF na stiahnutie