F29 Procvičování kloubů

F29 Procvičování kloubů - cvičení na zařízení zvyšuje pohyblivost a pomáhá tvarovat svalstvo na hrudi, ramenou, rukách a zádech. Minimální potřebná plocha pro umístění stroje musí mít rozměr 4 260 × 4 098 mm.

Jak cvičit -rozkročte se na šířku ramen a postavte se tak, aby byl hrudník uprostřed mezi dvěma koly. Uchopte obě kliky a otočte kola tak, aby byly co nejvyšší. Současně otáčejte levým kolem proti směru a pravým ve směru hodinových ručiček. Pro zlepšení efektivity cvičení střídejte směry otáčení. Provádějte plynulé a kontrolované pohyby. Počet opakování zvyšujte podle zlepšování kondice.

Upozorneni -maximální nosnost zařízení je 150 kg. Zařízení může používat osoba vyšší než 140 cm. Děti a osoby se zdravotním postižením musí být vždy pod dohledem dospělé osoby. Při používání tohoto zařízení musí být cvičenci obeznámeni s provozním řádem a musí ho dodržovat. Osoba, která používá cvičební zařízení, si musí být vědoma svého zdravotního stavu a svých fyzických možností. Nepřeceňujte Vaše fyzické síly během cvičení.

Venkovní Fitness F29 Procvičování kloubů katalógový list

Katalógový list
PDF na stiahnutie

Venkovní Fitness F29 Procvičování kloubů použité materiály

Použité materiály
PDF na stiahnutie