F36 Stepper & Surf

F36 Stepper & Surf - posiluje nohy, pas a boky a zároveň zlepšuje funkci srdce, plic a pružnost končetin. Zlepšuje také flexibilitu a uvolňuje břišní svalstvo, svaly dolní části zad a boků. Minimální potřebná plocha pro umístění stroje musí mít rozměr 4 200 × 3 800 mm.

Jak cvičit Stepper -pevně uchopte držáky a postavte se na pedály. Jednu nohu zatlačte dolů tak, aby byla vztažená. Zároveň druhou dejte nahoru tak, abyste měli ohnuté koleno. Rukama tlačte tyče nahoru a dolů. Provádějte plynulé a kontrolované pohyby. Počet opakování zvyšujte podle zlepšování kondice.

Jak cvičiť Surf - Uchopte rukojeti, umístěte obě nohy na kyvadlovou podložku. Jemně houpejte boky ze strany na stranu, přičemž horní polovina těla zůstává bez pohybu. Houpejte se jen do bodu, který je pro Vás příjemný. Provádějte plynulé a kontrolované pohyby. Počet opakování zvyšujte podle zlepšování kondice.

Upozornění - maximální nosnost zařízení je 150 kg. Zařízení může používat osoba vyšší než 140 cm. Děti a osoby se zdravotním postižením musí být vždy pod dohledem dospělé osoby. Při používání tohoto zařízení musí být cvičenci obeznámeni s provozním řádem a musí ho dodržovat. Osoba, která používá cvičební zařízení, si musí být vědoma svého zdravotního stavu a svých fyzických možností. Nepřeceňujte Vaše fyzické síly během cvičení.

Venkovní Fitness F36 Stepper & Surf katalógový list

Katalógový list
PDF na stiahnutie

Venkovní Fitness F36 Stepper & Surf použité materiály

Použité materiály
PDF na stiahnutie