Certifikovaná parkúrová sestava VVZ-PP011

VVZ-PP011 parkourové hřiště

Parkur je disciplína, jejímž základem je schopnost překonávat překážky bezpečně, plynule a účinně s použitím vlastního těla, s důrazem na praktickou sílu, výdrž a rovnováhu. Velmi důležitou součástí je kreativita, plynulost a přesnost, s jakou se překážky zdolávají. Parkurové hřiště VVZ-PP011 je z pohledu počtu překážek velkou sestavou. Sestava je složena z dvaceti šesti hrazd různé výšky, třech nízkých úzkých beden, dvou kolmých stěn, čtyř vysokých úzkých beden, velké nízké a vysoké bedny, dvěma vysokými bednami se šikmou stěnou, doplněná balančními koulemi. Poskytuje tréninkový prostor pro úplné začátečníky i zkušenější traceurů.

Jak dopadovou plochu je vhodné použít zatravňovací rohož nebo EPDM povrch.

Ocelová konstrukce je odolná vůči povětrnostním vlivům díky žárovému zinkování a lakování odolnou práškovou barvou. Stěny překážek jsou z protiskluzové překližky, všechny spoje jsou nerezové a zakryté krytkami pro zvýšení jejich životnosti a bezpečnosti.

SPECIFIKACE:
Parkur park VVZ-PP011 je certifikován dle ČSN EN 16899
Věková kategorie: od 6 let (menší děti s dospělým doprovodem)
Rozměry: 15,5 × 13,0 m
Výška volného pádu: do 1,6 metru, nutnost dopadové plochy. Jako dopadovou plochu je vhodné použít zatravňovací rohož nebo EPDM povrch.
Dopadová plocha: 20,0 × 17,3 m (ve smyslu ČSN EN 1177)
Materiál: Žárově zinkovaná ocel, protiskluzová překližka, nerezový spojovací materiál

Parkurové hřiště Parkúrová sestava VVZ-PP011 katalógový list

Katalógový list
PDF na stiahnutie

Dopadová plocha Parkour park VVZ-PP011

Dopadová plocha
na stiahnutie