Certifikovaná parkúrová sestava VVZ-PP010

VVZ-PP010 parkurové hřiště

Parkur je disciplína, jejímž základem je schopnost překonávat překážky bezpečně, plynule a účinně s použitím vlastního těla, s důrazem na praktickou sílu, výdrž a rovnováhu. Velmi důležitou součástí je kreativita, plynulost a přesnost, s jakou se překážky zdolávají. Parkurové hřiště VVZ-PP010 je z pohledu počtu překážek velkou sestavou. Sestava je složena z dvaceti čtyř hrazd různé výšky, třech nízkých úzkých beden, dvou vysokých úzkých beden, tří kolmých stěn, velké nízké a vysoké bedny, vysoké bedny se šikmou stěnou, doplněná dvojitou lavičkou leh-sed, lavičkou na kliky a balančními koulemi. Poskytuje tréninkový prostor pro úplné začátečníky i zkušenější traceurů.

Jako dopadovou plochu je vhodné použít zatravňovací rohož nebo EPDM povrch.

Ocelová konstrukce je odolná vůči povětrnostním vlivům díky žárovému zinkování a lakování odolnou práškovou barvou. Stěny překážek jsou z protiskluzové překližky, všechny spoje jsou nerezové a zakryté krytkami pro zvýšení jejich životnosti a bezpečnosti.

SPECIFIKACE:
Parour park VVZ-PP010 je certifikován dle ČSN EN 16899
Věková kategorie: od 6 let (menší děti s dospělým doprovodem)
Rozměry: 12,3 × 12,8 m
Výška volného pádu: do 1,6 metru, nutnost dopadové plochy. Jako dopadovou plochu je vhodné použít zatravňovací rohož nebo EPDM povrch.
Dopadová plocha: 15,9 × 16,7 m (ve smyslu ČSN EN 1177)
Materiál: Žárově zinkovaná ocel, protiskluzová překližka, nerezový spojovací materiál

Parkurové hřiště Parkúrová sestava VVZ-PP010 katalógový list

Katalógový list
PDF na stiahnutie

Dopadová plocha Parkur park VVZ-PP010

Dopadová plocha
na stiahnutie