Certifikovaná parkúrová sestava VVZ-PP009

VVZ-PP009 parkurové hřiště

Parkur je disciplína, jejímž základem je schopnost překonávat překážky bezpečně, plynule a účinně s použitím vlastního těla, s důrazem na praktickou sílu, výdrž a rovnováhu. Velmi důležitou součástí je kreativita, plynulost a přesnost, s jakou se překážky zdolávají. Parkurové hřiště VVZ-PP009 je z pohledu počtu překážek velkou sestavou. Sestava je složena ze šestnácti hrazd různé výšky, čtyřech nízkých úzkých beden, složené bedny ze tří segmentů a třístupňové bedny, dvou vysokých úzkých beden, velké bedny se šikmou stěnou, doplněná oboustrannou třístupňovou bednou a třemi bradlech. Poskytuje tréninkový prostor pro úplné začátečníky i zkušenější traceurů.

Jako dopadovou plochu je vhodné použít zatravňovací rohož nebo EPDM povrch.

Ocelová konstrukce je odolná vůči povětrnostním vlivům díky žárovému zinkování a lakování odolnou práškovou barvou. Stěny překážek jsou z protiskluzové překližky, všechny spoje jsou nerezové a zakryté krytkami pro zvýšení jejich životnosti a bezpečnosti.

SPECIFIKACE:
Parkur park VVZ-PP009 je certifikován dle ČSN EN 16899
Věková kategorie: od 6 let (menší děti s dospělým doprovodem)
Rozměry: 12,0 × 9,9 m
Výška volného pádu: do 1,6 metru, nutnost dopadové plochy.  Jako dopadovou plochu je vhodné použít zatravňovací rohož nebo EPDM povrch.
Dopadová plocha: 16,4 × 14,2 m (ve smyslu ČSN EN 1177)
Materiál: Žárově zinkovaná ocel, protiskluzová překližka, nerezový spojovací materiál

Parkurové hřiště Parkúrová sestava VVZ-PP009 katalógový list

Katalógový list
PDF na stiahnutie

Dopadová plocha Parkur park VVZ-PP009

Dopadová plocha
na stiahnutie